Santolli

Santolli

KOSMETICKÉ SLUŽBY - AROMATERAPIE - PORADNA
Šeránkova 52, Brno - Žabovřesky

Profesionální péče nejen o Vaši pleť...

----------------------------------------------------------------

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

LASOCARE
Musím gel nanášet každý den?
Chcete-li dosáhnout dobrých výsledků, pak ano. Pravidelným nanášením gelu je podmíněna správná funkce metody Lasocare. Při prvotní aktivaci je reakce v kůži nastartována. Přidejte každý večer dávku dalšího gelu, aby se energie z dávky předchozí přenesla na dávku nově přidanou.

Jak dlouho po otevření tubičky gel vydrží? Musím jej skladovat v ledničce?
Tuba gelu je při správném používání spotřebována za jeden laserový cyklus, který trvá přibližně 30 dní. Neotevřená tuba gelu vydrží díky samostabilizujícímu účinku lektoferrinu déle než tři roky. Skladování v ledničce není nutné, postačí chladná a temná místnost. Teploty nad 55 stupňů C a dopad slunečních paprsků gel znehodnocují.

Kdy je nejlépe gel nanášet?
Z praktických testů vyplývá, že nejvýhodnější doba je večer po odlíčení a očištění pleti. Po nanesení gelu můžete použít Váš obvyklý noční krém.

Neuškodí mi, když budu metodu Lasocare užívat celoročně?
Ne, metoda Lasocare je základem běžné péče o pleť a její přednosti se projeví nejzřetelněji právě během skutečně pravidelného používání. Celoroční užívání metody Lasocare udržuje pleť v přirozené rovnováze: v
itální, čistou a dýchající.

Zlepší se účinek, když budu chodit na laserovou aktivaci každý den?
Zlepší. Pokud máte možnost a čas chodit na laser častěji, můžete experimentovat s intenzivní, tzv. kůrouvou aktivaci. Vícenásobný osvit laserovým světlem se projeví na rychlejším a hlubším účinku ošetření.

Mohu po ukončeném měsíčním cyklu Lasocare začít ihned s cyklem novým?
Ano, po spotřebování tubičky a ukončení ošetřovacího cyklu doporučujeme co nejdříve metodu Lasocare nasadit znovu, tehdy je efekt nejvýraznější. Počet opakování přitom není omezen.

Zmizí vrásky po aplikaci Lasocare ihned?
Po prvním nanesením gelu a jeho aktivaci laserem je patrné znatelné vylepšení vzhledu pleti, Pleť je viditelně oživena, hydratována, profil vrásek je plošší. Tyto účinky se v dalším průběhu cyklu ještě prohloubí, je však třeba dodržet pravidelnost každodenní aplikace gelu.

Nevznikne návyk nebo závislost na nějaké látce obsažené v gelu?
Ne. Gel Lasocare nevyvolává žádnou závislost, pokud závislostí nemyslíme touhu po dokonalém vzhledu pleti. Látky obsažené v gelu byly pečlivě a dlouhodobě prověřovány a žádný návyk nevyvolávají.

Prohloubí se moje vrásky, když přestanu Lasocare používat?
Ne, ale je zajímavé, jak často tuto otázku slýcháme! Vrásky se samozřejmě neprohloubí, jejich profil zůstane i po přerušení nebo vysazení gelu plošší, protože během laserové péče jste takřkajíc stála na
"brzdě stárnutí" Vaší pleti.

Vzniká alergie na gel, případně na laserové záření?
Lasocare řadíme mezi hypoalergenní, tedy alergie tlumící metody. Někdy pozorujeme dočasné zrůžovění přecitlivělé, popraskané nebo větrem ošlehané kůže krátce po aplikaci. Je to pozitivní známka lepšího prokrvení a zahájení léčebného procesu v povrchových vrstvách pleti. V takovém případě pokračujeme v ošetřování a máte-li pochybnosti, informujte nás.

Nemůže mi laser Lasocare ublížit? Je to přece záření!
Prosím rozlišujte velmi pečlivě mezi destruktivním zářením ionizujícím (rentgen, ultrafialové světlo) a blahodárným zářením neionizujícím (viditelné světlo, červený, zelený nebo infračervený laser). Laserový paprsek nízkého výkonu dodává kůži informaci, jak by se měla regenerovat, ale do buněčných funkcí nezasahuje. Proto je laser nejšetrnějším a paradoxně nepřírodnějším prostředkem, jaký má dnes moderní kosmetika k dispozici.

S jakými přípravky se Lasocare nesnáší?
Jako vždy je třeba si dávat pozor na agresivní čistící pleťové vody. Gel  Lasocare byl testován prakticky se všemi známými kvalitními kosmetickými prostředky. Po ošetření několika tisíc zákaznic nebyly shledány významnější nežádoucí reakce. Zajímají-li Vás výsledky, dosažené s Vaším konkrétním přípravkem, obraťte se na poradenskou linku LASOCARE.

Slyšela jsem o zpevňování poprsí metodou Lasocare. Co je na tom pravdy?
Při vývoji metody výrobce tento cíl sice nesledoval, ale je pravdou, že četné salony tuto metodu rozšířily přes dekolt na poprsí, Zpevnění kolagenních vláken se skutečně velmi výrazně projevuje i zde.

Pomáhá Lasocare proti celulitidě?
Výrobce se o tom opět nezmiňuje, ale mnohá pracoviště metodu Lasocare proti celulitidě skutečně s úspěchem nasazují. Využívají tak kombinovaného efektu zpevnění kůže a hlavně zlepšení subkutánní, tedy podkožní látkové výměny. Nasazují však nedávno vyvinutou velkoplošnou sondu HEXALINE s šesti laserovými paprsky, se kterými pracujeme. Aktivační časy se pohybují kolem 20 minut. I přes naši počátečná skepsi jsou dosažené výsledky překvapivě dobré.

Pomáhá Lasocare u rozšířených žilek?
Laser sice výrazně zlepšuje pružnost cévní stěny, ale na skutečně efektivní odstaňování těchto tzv. teleangiektázií je nejvýhodnější některých z dalších laserů, pracující na principu "DEKA" Informace o nejbližším vhodně vybaveném pracovišti Vám poskytne telefonní linka Lasocare.

Je nutno použít v salonu ochranné brýle?
Přístroje Lasocare je kontruován tak, aby v žádném případě nepřekročil parametry kosmetické laserové třídy 3R, dříve zvané 3A. Ošetřující pracovníci proto ochranné prýle mít mohou, ale nemusí. U klientky však ochranu očí vatovými tampony nebo brýlemi doporučujeme zejména z psychologických důvodů.

Chrání Lasocare před sluncem?
Nechrání. Gel Lasocare NENÍ náhražkou ochranných slunečních krémů.

Jsem alergická na kosmetické přípravky. Budu moci Lasocare používat?
V databance projektu Lasocare je shrnuta zkušenost s desítkami tisíc ošetřovaných klientek z nejrůznějších zemí. Ze statistiky vyplývá spíše účinek alergie rychle utišující. Zkuste metodu nasadit alespoň po dobu jednoho lasocarového cyklu.

Proč je výsledný efekt metody Lasocare vidět nejvíce na kuřácích?
Pleť kuřáků je přes krevní oběh zatížena škodlivými vznikajícími při spalování papíru a tabáku z cigaret. Její prokrvení je silně omezeno, trpí výrazným kyslíkovým dluhem, pevnost a pružnost se vytrácejí. Ošetření metodou Lasocare škodliviny rychle odplavuje a vyrovnává kyslíkový dluh. Na mikroskopických snímcích je proto rozdíl pleti před a po ošetření kuřaček mnohem zřetelnější, než tomu je u nekuřaček.


Neváhejte a kontaktujte nás:

 santolli@email.cz

  +420 777 152 470


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one