Santolli

Santolli

KOSMETICKÉ SLUŽBY - AROMATERAPIE - PORADNA
Šeránkova 52, Brno - Žabovřesky

Profesionální péče nejen o Vaši pleť...

----------------------------------------------------------------

AROMATERAPIE

 
Éterické oleje pro vyvážení životní energie

Velice stručně O AROMATERAPII HANNA MARIA

Produkty aromaterapie Hanna Maria osobně vyvíjí a v České republice od roku 2000 vyrábí s velkou láskou paní Hanna Maria Tomášková. Do své práce vkládá velkou víru, péči, napojení na vyšší vědomí a neuvěřitelné množství času. Na jejích produktech je to skutečně znát. Směsi ze 100% čistých esenciálních olejů jsou sestaveny s cílem vyvážit životní energii v nejrůznějších oblastech. 

ENERGETICKÁ ČAKRÁLNÍ AROMATERAPIE

Klasická kolekce energetické čakrální aromaterapie obsahují vysoce kvalitně zpracované éterické oleje. Každá ze sedmi esencí je určena pro danou čakru. Energie jednotlivých vůní působí na systém čaker. V energetických centrech, čakrách, vyrovnává tok energie a tím působí blahodárně na psychiku člověka. Obrázky na obalech vyjadřují psychologii jednotlivých čaker.

AROMATERAPIE SESTAVENÁ DLE ČÍNSKÉHO PRINCIPU PĚTI ELEMENTŮ /KIDS LINE/ 

ŘADA PRO DĚTI od 0měs.

Kolekce obsahuje pět směsí dle pentagramu, tedy Směs při nachlazení (voda) + Směs pro klidný spánek (kov) + Směs pro zklidnění (dřevo) + Směs pro pocit bezpečí (oheň) a Směs pro zklidnění (dřevo). Jako šestá doplňuje řadu Směs pro radost (indigo).

AROMATERAPIE PRO TĚŽKÉ ŽIVOTNÍ OBDOBÍ /VÍLOVÁ TERAPIE/

Víra spojená s nadějí a láskou nám pomáhá překonat nejtěžší okamžity našeho života. Kolekce tří kompozic určené pro těžká životní období nesou názvy Naděje, Víra a Láska. 
AROMATERAPIE všeobecně


Aromaterapie je jak preventivním, tak léčebným nástojem těla i duše.
Jejím hlavním cílem je posílit imunitní systém těla. Ve zkušených, citlivých rukách je jedním z nejlepších prostředků zahánějících nepříznivé účinky stresu.


Především působí na nervovou soustavu, motivaci, nálady, ovlivňují intuici a tvořivost, vzbuzují touhu. Kromě posilujícího účinku na fyzické tělo má velký vliv na naši psychiku.


Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.
Éterické oleje získané z rostlin mají schopnost pročišťovat naši auru neboli energetická pole, a tím podporují naše zdraví, štěstí a spokojenost. Jedná se o proces, který působí na jiné dimenze naší přirozenosti, než jaké zná většina lidí. I když máme pocit, že inhalováním éterických olejů prospíváme tělu fyzickému, ve skutečnosti je to důsledek léčení energetických polí. Všechna fyzická onemocnění mají duchovní a emocionální příčinu. Proto se zaměřujeme na léčbu duše - ta představuje hlavní příčiny nemocí a je rozhodující pro celkovou léčbu člověka.

Vítejte ve vůních života, které mění život k lepšímu!

Vůně života - profesionální terapeutická péče o ducha, duši i tělo.

zdroj: www.tomexo.cz

 

Nabízíme AROMATERAPII při kosmetickém ošetření nebo jako samostatné ošetření a individuální míchání esenciálních kompozic dle aktuálního stavu těla a mysli...


Toto ošetření působí na CELÉ TĚLO I PSYCHIKU.


Doporučuje se ZVÝŠIT PITNÝ REŽIM

Doporučený interval: 3 - 6 týdnů nebo podle pocitu klientky

 100% snášenlivost - nejsou žádné alergické reakce

Mohou ji využívat všichni bez rozdílu - 0 - 100 let s jakýmkoliv zdravotním zatížením.Veškeré oleje, rozprašovače a jiné produkty firmy Hanna Maria
si můžete zakoupit a vyzkoušet v našem salonu. 


Výsledek obrázku pro aromaterapie
těšíme se na Vás...
SANTOLLI THERAPYVýsledek obrázku pro aromaterapie

 

 

 

 

 

 

 

  
Neváhejte a kontaktujte nás:

 santolli@email.cz

  +420 777 152 470


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one