Santolli

Santolli

KOSMETICKÉ SLUŽBY - AROMATERAPIE - PORADNA
Šeránkova 52, Brno - Žabovřesky

Profesionální péče nejen o Vaši pleť...

----------------------------------------------------------------
LASOCARE SMARAGD


BIOLOGICKY VYSOCE ÚČINNÁ LOTION K OPRAVĚ PLEŤOVÝCH BUNĚK

Kosmetologie sleduje už řadu let stále stejný cíl - zastavit stárnutí, zachovat lidem mladistvý vzhled. Výsledky moderní biofyziky a biochemie nás v posledních deseti letech posunuly tomuto cíli o poznání blíže...

Lasocare Smaragd je koncetrovaný tekutý krém, který kožním kmenovým buňkám vrací schopnost opravovat škody vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie.
Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.

Stárnutí buněk lidského těla je způsobeno vyčerpáním jejich schopnosti plnit předepsané funkce. Buňky časem odumírají a jsou ve většině případů nahrazeny buňkami novými. Jak nové buňky vzniknou? Mezi normálními buňkami jsou řídce rozptýleny také buňky kmenové, jakési náhradnice, které dokáží zaskočit za jakoukoli buňku, která chybí a jejíž činnost je potřebná. Vždy, když se například řízneme do prstu, postarají se kmenové buňky naší kůže o vytvoření vrstvy nových buněk a tím o zacelení vzniklé rány. Tento mechanismus nejlépe funguje u dětí, s pokračujícím věkem se však množství aktivních kmenových buněk zmenšuje, jejich ochota k opravování škod rychle klesá.

Z tohoto důvodu se také s přibývajícím věkem objevují tolik obávané vrásky, buněčná obnova nestačí k zahlazení škod způsobených opotřebením, UV zářením, špatnou životospávou, kouřením, stresem či nesprávnou péčí o pleť.

Biochemické laboratoře se zaměřily na odhalení příčiny poklesu opravářské aktivity stárnoucích kmenových buněk a odhalily ji v poklesu koncentrace tzv. doprovodných molekul buněčného séra.

Pokud se podaří tyto látky kmenovým buňkám lidské kůže znovu dodat, obnoví se i schopnost regenerace.

Získávání jakýchkoli látek z kmenových buněk živočichů naraží na značné technické a etické potíže, proto se pozornost soustředila na hledání vhodných buněk rostlinných.

Během mnoha stovek srovnávaných experimentů se podařilo nalézt optimální rostlinu, jejíž kmenové buňky by mohly poskytnout celulární elixír. Jedná se o velmi starou, dnes už velmi vzácně se vyskytující varietu švýcarské jabloně jménem Uttwiler spatlauber. Plody tohoto velmi houževnatého a na nepříznivé počasí zvyklého stromu jsou už od roku 1750 ceněny pro jeho neuvěřitelnou trvanlivost.

Směs doprovodných molekul z kmenových buněk této jabloně tak umožňuje vyrobit kosmetickou lotion nového druhu.

Taková lotion se na rozdíl od dosud vyráběných kosmetických prostředků nebude snažit zahlazovat stopy po stárnutí buněk, nýbrž bude tomuto stárnutí zabraňovat.
Krém Smaragd má vysoký obsah účinných látek a dovoluje tak použití na vlhkou pleť ve velmi tenké vrstvě.

Při správném používání na obličej, krk a dekolt vydrží obsah tubičky po dobu 30 dnů. Tak proč si nedopřát denní náklad asi
 20,- Kč pro tu správně zvolenou regeneraci Vaší pleti?

Povrch pleti je na omak sametový, lehce pružný a vitální.

Tato zcela nová lotion s kombinácí švýcarské metody Lasocare, aktivace laseru s gelem, má velice překvapující výsledky. Aktivace laseru s Lasocare Basic gelem napomáhá k transportu krému
Lasocare Smaragd do hlubších vrstev pleti.

Pro více informací využijte našich kontaktů.Smaragd

Smaragd

Neváhejte a kontaktujte nás:

 santolli@email.cz

  +420 777 152 470


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one