Santolli

Santolli

KOSMETICKÉ SLUŽBY - AROMATERAPIE - PORADNA
Šeránkova 52, Brno - Žabovřesky

Profesionální péče nejen o Vaši pleť...

----------------------------------------------------------------
Snad nejzajímavější vlastností laserového gelu, vmasírovaného do pleťových pórů, je však jeho schopnost udržet popsanou reakci v chodu po celý den, až do přísunu nového, čerstvého gelu. Pokud tedy pravidelně každých 24 hodin do kůže vmasírujete několik kapek gelu udržíte omlazovací reakci v chodu po celý měsíc.

JAK POUŽÍVAT DOMA?
Nenechávejte aktivační reakci "vyschnout"! Následující postup provádějte disciplinovaně, pečlivě a pravidelně každých 24 hodin, nejlépe večer před spaním:
nejprve pleť dobře očistěte (odličovacími prvky, čistící voda). Při oplachování vodou použijte vodu co nejměkčí (převařenou, destilovanou). Předcházíte tak zavápňování kožních pórů. Kapátkem tubičky pomalu odpočítejte 10 až 20 kapek gelu Lasocare a důkladně je vmasírujte do ještě vlhké pleti. Poté opět postupujte obvyklým způsobem, například naneste Váš oblíbený výživný nebo ochranný krém apod. Gel Lasocare se velmi dobře snáší se všemi testovanými kosmetickými přípravky a podstatně zlepšuje jejich působení, pokud dodržíte základní pravidlo - nejdříve hluboko vmasírovat gel Lasocare a teprve pak nanést ostatní přípravky.

Neváhejte a kontaktujte nás:

 santolli@email.cz

  +420 777 152 470


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one